Chen Xiao-Wang World Taijiquan Association

                  Develop your Taijiquan skills with Grandmaster Chen Xiao-Wang!

World Chen Taiji Association

  [Poleć serwis]   [Dodaj do ulubionych]

Instruktorzy WCTAP Katowice

Adam Wypart

      Adam Wypart naucza Taijiquan od 1993 roku (ćwiczy od 1990 r.), początkowo tylko styl Yang (wg. programu YMAA), a obecnie głównie styl Chen wg. przekazu WM Chen Xiao-Wang. Od 2000 roku regularnie szkoli się na róznych seminariach i obozach w Polsce i zagranicą poświęconych Chen Taiji.
      Jest autorem i tłumaczem wielu artykułów poświęconych sztukom walki, które publikowane są głównie na stronach internetowych i czasopismach Dao E-zin.
      Adam W. z wykształcenia jest inżynierem, ukończył Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Posiada ukończony kurs instruktora rekreacji ruchowej uprawniający do nauczania Kung Fu (w tym Taiji) na terenie RP.

Barbara Wypart

      Barbara Wypart naucza Taijiquan od 2000 roku (ćwiczy od 1994 r.), zaczynała od stylu Yang (wg. programu YMAA), obecnie ćwiczy wyłącznie styl Chen wg. przekazu WM Chen Xiao-Wang. Od kliku lat szkoli się na róznych seminariach i obozach w Polsce i zagranicą poświęconych Chen Taiji.
      Barbara W. z wykształcenia jest farmaceutą, absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej. W 2010 roku ukończyła kurs Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Od tego czasu kontynuuje dalsze studia i praktykę medycyny chińskiej, głównie akupunkturę. Posiada ukończony kurs instruktora rekreacji ruchowej uprawniający do nauczania Kung Fu (w tym Taiji) na terenie RP.
Chcesz otrzymywać ciekawe artykuły na temat treningu Taijiquan?

Chcesz na bieżąco wiedzieć co się dzieje w WCTAP?

Nie przegap tego!

Zasubskrybuj bezpłatny biuletyn Dao e-zin -
magazyn o tai chi


© DAO S.C. Adam Wypart, Barbara Wypart 2002 - 2015   Designed by Adam Wypart
Zobacz także: Fotogaleria podróżnicza - album zdjęć z wycieczek